YapıKredi Evlilik Kredisi

yapikredi-evlilik-kredisi

Herkes neticede bir kere evlenmekte ve bu gününün çok özel olmasını istemektedir. Yapı Kredi evlilik kredisi ile de bu en güzel gününüzde her şeyinizin tam olmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi ve yapacağınız giderleri temin etmeniz için gerekli olan nakit ihtiyacınızı karşılamak için alacağınız bu kredi ile çok avantajlı kredi fırsatı ile karşılaşmış olacaksınız. İhtiyaç kredilerine oranla daha hesaplı ve uygun olan evlilik kredisi başvurusu yapmak daha mantıklıdır.

Nişanınızda, düğününüzde yada balayınızda yapacağınız giderleriniz için kullanabileceğiniz evlilik kredisi, Yapı Kredi bankasından 36 aya varan vade imkanları ile size özel ödeme planınızı yaparak krediyi kullanma imkanınız vardır.

Kredi şimdi üzerinden veya en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak evlilik kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Evlilik Kredisine Başvuru Yapmak için :

 TC kimlik numaranızı içeren nüfus cüzdanınız, gelirinizi gösteren gelir belgeniz ve adresinizi gösteren bir resmi kurumlardan alınan faturalardan birisi ile başvuru yapmanız mümkündür.
SMS ile evlilik kredisi başvurusu yapmak için, SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
Yapı Kredi telefon bankacılığı ile evlilik kredisine başvuru yapmak isterseniz 444 0 444 nolu telefonu arayarak yapmanız mümkündür.

Taksitlendirmeler tamamen sizin krediyi kullanacağınız vadeye ve ödeme imkanınıza göre belirlenmekte olup en fazla 36 ay vade ile verilmektedir.

Daha geniş ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine uğramanız mümkünken, telefon bankacılığını arayarakta kredi hakkında ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

İhtiyaç kredisi kapsamında verilen Yapı Kredi evlilik kredisi için faiz oranları ve kampanya şartları her ne kadar ülkemizin içinde bulunduğu durumlara göre değişiklik göstersede, evlilik yapacak olan kişiler için bu krediler çok avantajlı olup herkesin kullanması ve rahat bir düğün yapması için yapılmış olan kredi türüdür.

Benzer içerikler:  Deutsche Bank Günlük Para Çekme Limiti

Bir önceki yazımız olan Çalışan Hesap Nedir, Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde çalışan hesap alt limiti, Yapı Kredi Bankası ve Yatırım fonu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*