Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sonucu sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızın konusu Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme ve Sorgulama olduğundan ilk olarak Vakıfbank kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığını açıklamak yararlı olacaktır. Kredi kartı başvurusu için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki 0850 222 0 724’ü aramak olacaktır. Telefon bankacılığını kullanarak yapılacak olacak başvuru işlemleri için 2-6 tuş kombinasyonunu izlemek yeterli olacaktır. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapmak için ise 2-6-1 yolunu izlemek gerekecektir.

Kredi kartına başvuru yapabilmek için bir diğer yöntem internet bankacılığını kullanmak olacaktır. Vakıfbank internet bankacılığını kullanarak kredi kartı başvurunuzu kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Vakıfbank web sitesine giriş yaptıktan sonra ana sayfada üst taraftaki menüde yer alan Bireysel-> Kartlar yolu izlenir. Sol tarafta bulunan kredi kartlarından başvuru yapmak istediğiniz kartı seçtiğiniz zaman orta kısımda ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak yeni bir sayfa gelmesini sağlanır. Yeni sayfada sözleşmeyi okuduğunuza dair kutucuğu işaretleyerek Kredi Kartı Başvurusu butonuna tıklanır. Karşımıza gelen formdaki ad, ikinci ad, soyad, cep telefonu ve kredi kartı tercihini soran alanlar doldurulup bir sonraki alan olan kişisel bilgilere geçiş yapılır. Ardından adres bilgilerini de doldurmak suretiyle başvuru tamamlanmış olacaktır. Bundan sonra artık Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemini öğrenebiliriz.

Kredi Kartı Başvuru Durumu Sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama için Vakıfbank şubeleri kullanılabileceği gibi, 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetleri de aranabilir. Kredi kartı başvuru durumu sorgulama için bir diğer yöntem de internet sayfası üzerinden kontrol yapmaktır. Bu işlemler için yine Vakıfbank web sitesinde yukarıda belirtilen yol izlenerek kredi kartı başvuru sayfasındaki Hemen Başvur butonuna tıkladıktan sonra gelen sayfada bulunan sözleşmenin okunduğuna dair kutucuk işaretlenir ve Başvuru Sorgulama butonuna tıklanır. Karşınıza başvuru sahibinin TC kimliğinin girileceği bir ekran gelecektir. TC kimlik numarasını girip Sorgula butonuna tıklandığı takdirde kredi kartı başvuru durumu sorgulama sonucu gelecektir. Siz de bu yazımızda belirtilen yöntemleri izleyerek Vakıfbank kredi kartı başvurusu ve takibini rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Benzer içerikler:  Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*