Tatil Kredisi Veren Bankalar 2017

en uygun tatil kredisi veren bankalar 2016

Tatil Kredisi Nedir?

Bu yazımızda tatil kredisi veren bankalar 2017 hangileridir hep beraber inceleyeceğiz. Öncelikle tatil kredisinin ne olduğunu açıklamak da yarar bulunmaktadır. Tatil kredisi, özellikle yaz aylarında bankaların müşterilerine yaptıkları kampanyalı krediler olarak belirtilebilir. Bu krediler ile normal zamanlarda sunulan kredilerden farklı olarak müşterilerin daha uygun ve cazip kredi olanaklarına kavuşması mümkün olmaktadır. Tatil kredileri genel olarak 36 aya kadar vadeli yapılmaktadır. Tatil kredilerinde sunulan en büyük avantaj taksit erteleme olanağının sunulması olarak gösterilebilir.

Her ne kadar ülkemizde yerli turist sayısı beklenen düzeyde olmasa da son yıllarda gözle görülür bir artış yaşanmaktadır. Bu da bankaların bu konudaki iştahını kabartmaktadır. Çünkü insanların çoğu tatil için yeterli miktarda parayı bir anda bulamadığı için muhtemelen bankaların kredi kampanyalarına başvurmaktadırlar. Biz de insanların bilgi sahibi olabilmeleri adına tatil kredisi veren bankalar 2017 konusunda açıklama yapma gereği duyduk.

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil kredisi veren bankalar 2017 konulu yazımız kapsamında özellikle yaz sezonuna hazırlık aşamasında olduğumuz şu günlerde 10 Ocak ve 25 Şubat tarihleri arasında tatil yapmak isteyenlerin erken rezervasyon yapabilmeleri için fırsatlar sunulmaktadır. Bu bağlamda belirtilen tarihlerde %75’lere varan indirimler bulunabilmektedir. Tatil kredileri genellikle 12 ila 36 ay arasında değişen vadelerle verilmektedir ve %1,15 ila 1,75 faiz oranlarına sahiptir. Bankaların sunduğu tatil kredileri dosya masrafsız ve kredi tahsis ücreti olmaksızın kullanılır.

Günümüzde müşterilerine en uygun tatil kredisi veren bankalar sırasıyla Denizbank, Finansbank ve Garanti Bankası’dır. Bunlardan en cazip olanı %1,34 faiz oranı ile Denizbank’tır. Denizbank’ı %1,37’lik faiz oranı ile Finansbank izlemektedir. Bir diğer banka olan Garanti Bankası ise %1,64’lük faiz oranı ile tatil kredisi sunan bankalar arasındadır. Bu bankaların tatil kredisi olanaklarından yararlanmak için banka şubelerine gitmek, ATM’lerden işlem yapmak, SMS ya da internet bankacılığını kullanmak gerekecektir. Aynı zamanda mobil bankacılık hizmeti sunan bankalardan da bu alanda hizmet alınabilir. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgilere tatil kredisi almak istediğiniz ilgili bankanın müşteri hizmetlerine erişerek ulaşabilirsiniz.

Benzer içerikler:  Girişimcilik İçin 10 Fikir

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*