Şekerbank Tarla Büyütme Kredisi 2017


Bankacılık alanında faaliyet gösteren Şekerbank, her daim bünyesinde bulunan bankacılık hizmetlerini müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre hazırladığını dile getirmektedir. Sunmuş olduğu reklam ve tanıtımları ile düşük faiz ve esnek ödeme vadeleri ile sunduğu birçok ürünü siz değerli müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu bağlamda sadece bireysel müşterileri için değil aynı zamanda işlet sahibi veya yatırım yapan ticari müşterileri içinde birçok kredi imkanını sunmaktadır.

Şekerbank’ın sunmuş olduğu kredileri arasında her zaman farklı bir yere olan tarım kredileri artık banka bünyesinde “Aile Çiftliği” adı altında Şekerbank tarla büyütme kredisi 2017 yılı için sunulmaktadır. Sunulan bu kredi ürünleri ülkemizdeki çiftçiliğin gelişimine destek olması, miras veya göç sebepleri dolayısıyla terk edilen toprakların tarım ile yeniden kazanılması için kullandırılmaktadır.

Şekerbank bu kredi desteği ile çiftçilik yapan ailelerin büyümesine gerekli desteği sunmakta olup özellikle 60 aya varan vade seçenekleri ile tarla büyütme kredisi kullandırmaktadır. Tarım arazisine sahip olan bireylerin ekim ve dikim yapabilmesi daha kolaydır. Bununda başlıca sebebi arazinin tamamına sahip olan çiftçilerimizin uzun soluklu olarak tarımsal faaliyetlerini belirleyebilmektedirler. Bu bağlamda Şekerbank tarla büyütme kredisi 2017 yılı kredileri kullanılarak arazi büyütme işlemi her daim gerçekleştirilebilir. Kullandırılan bu kredi ürünleri için bankanın ekspertizlerinin verecekleri raporlara göre tarlanın %75’ne kadar kredi desteği sağlanır.

Şekerbank’ın kullandırmış olduğu bu kredi ürünün anapara ve faizli geri ödemesini esnek bir ödeme planında aylık, 3 ay, 6 ay veya 12 aylık vadeler ile ödeme yapabilmesine imkan sunar. Kredilerin geri ödeme sırasında kredi faizi Şekerbank tarafından sabit tutulur. Bankanın tarla büyütme kredilerini kullanmak isteyen çiftçilerimiz ülkemizin değişik il ve ilçe merkezlerinde yer alan herhangi bir Şekerbank şubesine gitmek suretiyle işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bankaya şubelerine giderken yanlarında çiftçilik belgesi veya ÇKS, başvuru sahibinin arazi tapu fotokopisi veya icar belgesini getirmesi gerekmektedir. Tüm işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için banka şubelerinde yer alan ticari müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme yapılması önerilir.

Benzer içerikler:  Kredi Almak İçin En Az Kaç Ay Sigortalı Olmak Lazım?

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*