QNB Finansbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Ülkemizdeki bankaların hemen hemen hepsi ihtiyaç kredisi vermektedir. Krediye ihtiyaç duyan müşteriler, bankaların vermiş oldukları kredileri tercih etmektedir. Bugün yazımıza ise QNB Finansbank kredisi ile başlamak istiyoruz. Online olarak da başvurabileceğiniz QNB ihtiyaç kredisi, anında hesabınıza geçirebilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi iseniz, bir şubeye gitmeye gerek kalmadan kredinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Şimdi bu kredinin koşullarına ve özelliklerine bakalım.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisinde 48 aya varan vadelerle taksit yapabiliyorsunuz. Faiz oranları ise aylık olarak %1,11 olan bu oranlar kredi notunuza göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca %0,5 oranında da kredi tahsis ücreti vardır. 30 bin TL’ye kadar QNB Finansbank online kredi başvurusu yapabilirsiniz. En az ise 1000 TL çekebilirsiniz. Online kredi şartları aşağıdaki gibidir. Öncelikle QNB Finansbank müşterisi olmalısınız. Zaten müşterisi iseniz, %1,11’den başlayan aylık faiz oranları yalnızca online kredi için özel bir uygulamadır. Krediniz onaylandığı takdirde 7 gün içinde başvurunuzu yapmalısınız. Sizden istenen belgeler ise; kimlik veya ehliyetin aslı ve fotokopisi, gelir belgesi, çalışanlar için ise maaş bordrosu, işletme sahipleri ve serbest meslek ile uğraşanlar için ise vergi levhası, sicil gazetesi ve son üç yıllık bilanço gereklidir. Tüm bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde QNB Finansbank kredi başvurusu için başvuru yapabilir ve cep şubesi veya internet şubesi ile kredinizi anında alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kart Başvurusu

QNB Finansbank kredi kartı başvurusunu şubeye giderek, internet üzerinden ve cep telefonundan yapabilirsiniz. Başvurular banka tarafından değerlendirildikten sonra sizin ile iletişime geçilecektir. QNB Finansbank kredi kartına başvuru yapabilmek için TC vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Kredi puanınız riskli seviyede değil ve düzenli bir geliriniz varsa kısa süre içinde işleminiz gerçekleşir. QNB Finansbank kredi kartları için birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok bilineni ise CardFinans’tır. Anlaşmalı 250.000’e yaklaşan iş yerinde puan kazanma ve taksit olanağı sağlayan CardFinans, kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilir ve artı olarak ParaPuan kazanabilirsiniz. Taksit imkanı sağlamayan iş yerlerinde ise acil nakit kullanarak daha sonra TaksitKolay seçeneği ile taksite böldürebilirsiniz. ClupFinans ile hemşire ve doktor kart, aynı zamanda sağlık sektöründe çalışanlar için düşünülmüş bir kredi kartıdır. Fix Card, kart aidatı gerektirmeyen bir kredi kartıdır. Tek çekim ödemelerinizi daha sonradan taksitlendirebilir ve temassız ödeme ile ödeyebilirsiniz.

Benzer içerikler:  Tarım Kredi Kooperatifi Üyelerine Evlilik, Çeyiz Kredisi

CardFinans Emekli Kart, emekli maaşını QNB Finansbank’tan alan emekliler için avantajlı kampanyalar düzenleyerek emeklilere kolaylık sağlanmaktadır. CardFinans Xclusive ve CardFinans Xtra, kendisini özel hissetmek isteyen müşteriler için düzenlenmiş özel bir kredi kartıdır. Finansal ihtiyaçlara özel çözümlerin yanında eğlence ve seyahat gibi birden çok alanda özel avantaj sağlayan bir kredi kartıdır. Yalnız bu kartın diğer kredi kartlarına oranla yıllık aidat ödemesi biraz fazladır. QNB Finansbank Sms Kredi Kart başvurusu Son senelerde kredi kartı kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Bu nedenle de bankalar arasında kredi kartı kampanyaları büyük bir hızla artış göstermiştir. Bu bankalardan biri olan QNB Finansbank, 2273’e sms gönderen müşterilerine oldukça kolaylık sağlamaktadır. 2273’e TC numaranızı yollayarak kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. QNB Finansbank kredi kart çeşitleri ise Cardfinans, Cardfinans Doctors, Vadekart, Cardfinans ortak markalı ve Cardfinans Go’dur. Bireysel kredi kartları ise Ortak markalı kartlar, Cardfinans Go, Cardfinans emekli, Fix Card, Cardfinans, ClupFinans Doctors, CardFinans Xclusive, CardFinans Xtra, Hemşire kartıdır. Kredi kartına başvuru yaptığınızda sonucun olumlu veya olumsuz olduğunu öğrenmek için QNB Fianansbank internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca hesap kartlarınızı ve tüm kredi kartlarınızın hesap hareketlerini takip ederek eksrenizi de incelemeniz mümkün olmaktadır. Ortak markalı kartlar ise, Finansbank Vadekart, Finansbank Business Nakit, Cardfinans tarım, Cardfinans Kobi Nakit, Finansbank Tarım Kart, Finansbank Business Card’tır. QNB Finansbank kredi kartları ve bütün kartlarına başvuru yapabilmek için 2273’e sms yollayarak kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Sms kredi başvuru için ise 5030’a TC numaranızı atarak ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en uyan kredi kartını bulmak için QNB Finansbank internet şubesini ziyaret ederek araştırma yapıp, istediğiniz karta sahip olabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank, ödeme aksamalarında müşterilerini arayarak yapılandırma konusunda bilgilendirmektedir. Harcamalarınız konusunda istediğiniz zaman bilgi alma hakkınız da vardır. 3D güvenlik sistemi sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Benzer içerikler:  Prefinansman Kredi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*