QNB Finansbank KOSGEB Sıfır Faizli Kredisi

QNB Finansbank Sıfır Faizli Kredisi

Esnafa KOSGEB ile verilecek olan 50 bin TL KOBİ kredileri veren 9 adet banka bulunmaktadır. Girişimcilere destek amaçlı devletin sunduğu bu fırsat ile KOSGEB başvurusu yaparak anlaşmalı bankalardan 50 bin TL krediyi sıfır faiz oranıyla almak mümkün. QNB Finansbank bu krediyi veren bankalardan biridir. QNB Finansbank sıfır faizli KOSGEB kredisi ile girişimciler işlerini büyütmeyi amaçlamaktadır.  KOSGEB’in gerekli sınavlarından geçip ilgili sertifikalar alındıktan sonra onaylanan ve anlaşılan başvuru koşulları üzerinden QNB Finansbank aracılığı ile 50 bin TL üst limitli krediyi alabilirsiniz. Krediyi aldıktan 12 ay sonra krediyi ödemeye başlayabilirsiniz. Verilecek kredinin faiz oranının tamamı KOSGEB tarafından karşılandığı için sadece kredinin tutarı geri ödenir. KOBİ’lere destek veren devletin bu projesi ile KOSGEB aracılığı sayesinde QNB Finanasbank üzerinden 50 bin TL krediyi sıfır faizle ödemeniz mümkün.

QNB Finansbank KOSGEB Kredisi

QNB Finansbank ile faizsiz 50 bin TL krediyi almak isteyen işletmelerin mutlaka KOSGEBE başvuruda bulunması gerekir. Faiz oranının KOSGEB tarafından ödenmesi için kesinlikle KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmanız ve KOBİ beyannamenizin güncel olması gerekmektedir. Krediden faydalanmak için KOSGEB’e ön başvuruda bulunmanız gerekir.  Aksi takdirde kredi talebinde bulunamazsınız. KOSGEB veri tabanına ücretsiz kayıt olarak, beyannamelerin güncellenmesi gereklidir. KOSGEB başvurusunda bulunarak başvurunun onaylanması ile birlikte kredi onayı çıkartılır ve QNB Finansbank üzerinden kredi çekilir.

QNB Finansbank 50 Bin TL Faizsiz Kredi Başvurusu

KOSGEB web sitesi üzerinden başvuru formu doldurulduktan sonra ön onay alınırsa başvuru formu ve gerekli belgeler ile QNB Finansbank şubesine giderek kredi talebinde bulunulabilir. KOSGEB’den alınacak olan onay, bankanın krediyi onaylayacağı anlamına gelmez. 50 bin TL faizsiz kredi için banka, krediyi talep eden işletmenin mali ve finansal tablolarını incelemeye alır. Bankanın mevzuatına uygun bir mali tablo varsa banka krediyi onaylar.

Benzer içerikler:  KOSGEB Nedir ? Nasıl Destek Alınır ?

KOSGEB Faizsiz Kredi Geri Ödemeleri

KOSGEB’in tüm faiz oranını karşılayarak 50 bin TL faizsiz KOBİ kredisi için kredi veren 9 adet banka ile işletmelere büyük destek sağlanmaktadır. Üst limiti 50 bin TL olan sıfır faizli kredi alan işletmeler ödemelerde zorlanmasın diye birçok kolaylık sağlanmıştır. İlk 12 ay kredi ödemesi yapmadan daha sonra ise 36 ay süre içerisinde toplamda 8 adet taksit ile 3’er aylık ödeme planı uygulanacaktır. Bu durumda işletmeler 50 bin TL kredi için 12 ay sonrasında, 3 ayda bir 6,250 TL tutarında toplamda 8 taksit ödeyeceklerdir. En fazla 50 bin TL ve sıfır faizle verilen KOBİ kredileri ile işletmeler büyük bir avantaj elde etmektedirler. Bu desteği sağlayan bankalardan biri olan QNB Finansbank ile KOSGEB onaylı krediyi gerekli şartları sağlayan tüm işletmeler alabilir. Detaylı bilgiyi KOSGEB’in sitesinden ve bürolarından öğrenmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*