PTT Burgan Bank İşbirliği Kredisi

Burgan Bank PTT Kredisi

İhtiyaçların artması ile krediye olan talep de doğru orantıda artmaktadır. Bankalar, onlarca farklı kredi modeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama doğrultusunda hizmet vermektedir. PTT bir kamu kuruluşu olsa da özel sektördeki bankalar ile büyük bir rekabet içindedir. Burgan Bank ile PTT işbirliği sayesinde yeni bir kredi modeli meydana gelmiştir. Çeşitli nedenlerden dolayı ihtiyacınız olan krediyi, PTT Burgan Bank işbirliği kredisi ile alabilirsiniz. Gerekli koşulları sağlayarak PTT ihtiyaç kredisi çekmeniz mümkün.

PTT Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Maaşını PTT üzerinden alan aynı zamanda nakde ihtiyacı olan emekliler ve PTT çalışanlarına özel olarak çıkarılmış bu kredi sayesinde 48 aya varan vade ile 55 bin TL ‘ye kadar kredi alabilirsiniz. PTT Burgan Bank ihtiyaç kredisini PTT şubelerinden almanız mümkün. Ülkenin her bölgesinde bulunan PTT şubeleri aracılığı ile Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. PTT ihtiyaç kredisini anında kullanabilir ve kredi taksitlerini PTT şubelerinden ücretsiz bir şekilde yatırabilirsiniz.

Burganbank PTT İhtiyaç Kredisi

Kredi Özellikleri

-PTT çalışanları ve maaşını PTT üzerinden alan tüm emekliler krediye başvurabilir.

-Kredi miktarı 3 bin ile 10 bin TL arasında olan kredilerin faiz oranı sabit olarak %1,87’dir.

-Kredi miktarı 10 bin ile 25 bin TL arasında olan kredilerde sabit faiz ile faiz oranı %1,68’dur.

-Kredi miktarı 25 bin ile 55 bin TL arasındaki kredilerde faiz %1,58 olarak sabitlenmiştir.

-Kredide vade süresi en fazla 48 ay’dır.

-Çekilebilecek kredi limiti en az 3 bin TL, en fazla ise 55 bin TL olarak belirlenmiştir.

-Çekilen kredilerde, kredi tahsis ücreti kredi miktarı üzerinden %0,5 oranında uygulanmaktadır.

Krediden Kimler Yararlanabilir?

PTT Burgan Bank ihtiyaç kredisinden PTT çalışanları ve maaşını PTT’den tahsis eden emekliler yararlanır. 80 yaşının altındaki müşteriler krediden faydalanabilir. Müşterinin yaşı ve kredi vadesi toplamda 80’i geçemez. Örneğin, 77 yaşındaki bir emekli 4 yıl vade ile kredi kullanamaz. Ancak 3 yıl vade ile kredi kullanması mümkün. PTT Burgan Bank ihtiyaç kredisi ile ilgili tüm detayları ve merak ettiğiniz bilgileri, Herhangi bir PTT şubesine giderek yetkili personelden öğrenebilirsiniz. Banka değişen piyasa şartlarına bağlı olarak kredi koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanya süresinde, kredi oranlarında ve faiz oranlarında değişiklikte bulunabilir. En sağlıklı bilgiye İlgili banka ile irtibat kurarak ulaşmak mümkün.

Benzer içerikler:  En Uygun 2. El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*