Kefilsiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar


Günümüzde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların kapısını çalan müşteriler, hangi bankaya başvuracaklarını belirlerken kefilsiz masrafsız kredi veren bankalar arasından seçim yapmayı tercih etmektedir. Çünkü zaten nakit ihtiyacı olan kimseler maddi açıdan zor durumda olan kişilerdir. Bu nedenle kendileri için en az masraf, en az formalite, en az faiz ve en hızlı kredi veren bankalar tercih edilmektedir.

Kefilsiz Masrafsız Kredi Almak Mümkün Müdür? 

Kredi başvurusunda bulunan müşterilere birtakım şartlar öne sürülerek bu şartların yerine getirilmesi beklenmektedir. Sonuçta bankalar müşterilerine verdikleri paranın geri ödenmesi beklerle ve bu nedenle ihtiyaç sahiplerinin de belirli koşulları yerine getirmesini beklemektedir. Bu koşullardan birisi de kefil olmasıdır. Yani eğer müşteri kredi borcunu ödemez veya ödeyemezse bu durumda banka muhatap olarak kefil olan kişiyi karşısına alır ve kredi borcunu onun ödemesini bekler. Çünkü kredi borcuna kefil olarak olası bir ödenmeme halinde ödemeyi kabul etmiştir. Günümüz koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda çoğu kimse en yakın arkadaşına hatta babasına dahi kefil olmak istememektedir. Bu durumda kredi çekmek için kefil şartı koyan bankalardan kredi almayı imkansız hale getirmektedir. Fakat aşağıda vereceğimiz bankalar, artık belirli limitlere kadar olan kredi başvurularında müşterilerinden kefil istememektedir. Evet, yanlış duymadınız kredi çekmek için artık illaki kefil bulmanız gerekmiyor. Üstelik kefil istenmediği gibi dosya masrafı gibi birçok masraf da talep edilmiyor. İşte kefilsiz masrafsız kredi veren bankalar:

Kefilsiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

  • Akbank Direkt Kredi: İhtiyaç sahiplerine kefilsiz ve masrafsız anında kredi sunan banka, bunun için şubeye gelme şartı da aramıyor. 15 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında online başvuru formunun doldurulması, paranın hesabınıza kısa sürede geçmesi için yeterli olmaktadır.
  • ING Bank Sizin İçin Kredi: Herkese aynı faiz oranınd akredi uygulamasına son vererek kişiye özel faiz oranları sunan banka, 10 bin TL ye kadar olan kredi ihtiyaçlarında masrafsız ve kefilsiz kredi kullandırabiliyor. Ayrıca kamu çalışanlarına sadece nüfus cüzdanları ile 50 bin TL ye kadar anında kredi sunabiliyor.
  • Denizbank CebimdeKredi: 10 bin TL ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında uygun faiz oranları ve 36 aya varan taksit seçenekleri sunan banka, kefil ve diğer masrafları da istemiyor. Üstelik kredi başvurusu 5 dakika içerisinde sonuçlanıyor.
  • Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi: 50 bin TL ye kadar kefilsiz ve masrafsız kredi imkanı sunan banka, ekstra bir teminat da istemiyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır.
Benzer içerikler:  Kredi Kartı Borcu Olan İhtiyaç Kredisi Çekebilir mi?

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*