İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

İş Bankası kredi başvuru sonucu sorgulama

Özel teşebbüs desteği olan bankalar arasında lider olarak gösterilen İş Bankası kendi müşterilerinin farklı gereksinimlerine yönelik olarak hem uygun ödeme vadeleri hem de düşük faizli olarak birbirinden farklı pek çok kredi ürünü sunmakta ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda kullandırmaktadır. İş Bankası müşterileri bankanın sunmuş olduğu sayısız kredi ürünlerinden bir tanesinden yararlanmak istedikleri takdirde başta bankanın şubeleri olmak üzere SMS, ATM, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı kanallarından herhangi birini tercih ederek kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Gelişen teknolojinin de yardımı ile İş bankası kredi başvurusunda bulunan müşterilerinin başvurularına cevaplarını söz konusu kredi türüne göre 1 ile 3 gün içerisinde cevaplandırmaktadır. Ancak herhangi bir gecikme yaşanması halinde bireyler kendileri iş bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerini yapmak istemekte fakat tam olarak nasıl bir yol izleyeceklerini bilmedikleri için yapamamaktadırlar. İşte bu yazımız sayesinde sizler de iş bankası kredi başvuru sonucunuzun hangi aşamada olduğu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İş bankası Kredi Takip

İşbankasına kredi başvurusunda bulundunuz ancak 1 – 3 gün içerisinde size olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri dönüş olmadıysa beklemek yerine kendiniz başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işleminiz için ilk olarak kredi talebinizi ilettiğiniz İş Bankası şubelerini tercih edebilirsiniz. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşerek iş bankası kredi başvuru sonucu sorgulama işleminizi çok kısa süre de gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri yetkilileri sizin T.C. kimlik numaranız ile kredi sonucunuzu sorgulayabilir ve size netice ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir dönüş yaparlar.

Şayet kredi başvurunuzu gerçekleştirmek adına ilgili bankanın şubelerine gidebilecek zamanınız bulunmuyor ise bankanın resmi internet sayfası üzerinde yer alan hızlı sorgulama sayfasından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ekran bulunan kutucuklara sizden istenilen bilgiler girerek kredi başvurunuz ile ilgili bilgilere ulaşmaktır.

Benzer içerikler:  Kredi Almak İçin En Az Kaç Ay Sigortalı Olmak Lazım?

Banka müşterilerinin iş bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi için tercih edebilecekleri bir diğer yöntem ise telefon bankacılığıdır. İş bankasının 0850 724 0 724 numaralı bankacılık numarasını arayarak müşteri temsilcileri aracılığı ile kredi başvurunuzun sonucunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*