İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası 4402 SMS Kredi

Günümüz teknoloji çağı ile birlikte bankacılık sektörü de müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için yarış halindedir. Özellikle gün içinde çalışan ya da bankaya gitme imkanı bulamayan kişiler için telefon ,SMS ya da internet üzerinden bankacılık sistemini kullanarak işlerini halletmeleri için çalışmalar yapılmaktadır. Her ne kadar internet bankacılığı sistemi üzerinden işlem yapan kişi sayısı oldukça yüksek olsa da hala birçok kişi banka şubesi ile işlem yapmaya devam etmektedir. Ancak biz sizlere bu yazımızda İş Bankasına ait olan sms yolu ile kredi başvurusu nasıl yapılır, İş Bankası 4402 SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

İş Bankası 4402 SMS ile Kredi Başvurusu

İş Bankasına ait olan sms ile kredi başvurusu yapabilmek için cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek NAKIT boşluk TC kimlik numaranız boşluk kredi tutarı boşluk aylık gelirinizi yazarak 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. Böylece İş Bankası sms ile kredi başvuru sistemini kullanmış olursunuz. İş Bankası SMS yolu ile kredi başvurusu yaptığınızda 1 mesaj karşılığı ücret alınır. Bunu İş Bankası değil operatör kesmektedir. İş Bankası kredi başvurusu yapmak için hızlı kredi sistemini kullandığınız takdirde ise 15.000 TL ‘ye 48 ay vade seçeneği ile başvuru yapan müşterilerin hesaplarına başka işlem gerekmeksizin aktarılır.

İş Bankası SMS yolu ile kredi başvuru kanalını kullandığınız zaman aslında bir ön başvuru yapmış olursunuz. Bu ön başvurunun sonucu da olumlu ya da olumsuz olsa dahi cep telefonunuza gelmektedir. Esas sözleşme için banka şubesine giderek ya da sözleşmenizi kargo yolu ile gelen sözleşmeyi imzalayarak gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi başvurusundan  vazgeçer ya da kredi kullanmadan vazgeçerseniz bu durumda bankayı bildirmenizi gerek yoktur.  Zaten bir ön başvuru olan kredi başvurusu için ayrıca bankaya gitmeye gerek kalmadığından da herhangi bir yaptırıma tabi olmazsınız.

Benzer içerikler:  İnternetten Akbank Kredi Başvurusu Yapma

İş Bankası 4402 SMS ile kredi başvurusu yapma örneği ise şu şekildedir ;

NAKIT 111******23 10.000 2.000 gönder 4402

Kredi başvurusu yaparken kredi notu ve aylık gelir durumu da önemli noktalardır. Bazen aylık gelir üzeri kredi başvurusu yapanların kredisi onaylanmamaktadır. Bu durumda kredi notu etkili olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*