QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Bu yazımızda sizlere QNB Finansbank 5030 SMS kredi başvurusu hakkında bilgi aktarılacaktır. QNB Finansbank 5030 ile Para Cepte Kredisi için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a SMS atmanız yeterli olmaktadır. Biraz daha detaylı açıklayacak olursak ‘Para Cepte’ cep telefonundan kısa mesaj göndermek suretiyle ihtiyaç kredisi için başvuru yapılan bir yöntemdir. TC kimlik numarasını yazarak 5030’a mesaj göndermek suretiyle işlem başlatılır. Başvuru sonucu başvuru sahibinin cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilmektedir.

Kredi için ön onayda belirtilen miktardan daha yüksek tutarda kredi talep edebilmek için gelir belgesi de istenmektedir. Bu da ikinci bir mesajla yine 5030’a gönderilebilecektir. Bu işlemden sonraki değerlendirme sonucu yine başvuru sahibinin cep telefonuna SMS olarak iletilir.

Kredi Nasıl Kullanılır?

QNB Finansbank 5030 SMS kredi başvurusu sonucunda eğer kredi kullanım onayı oluşursa yani ön onay işleminden geçilmiş ise 1 ay içerisinde size en yakın herhangi bir QNB Finansbank şubesine gitmek suretiyle başvuru işlemi tamamlanacaktır. Şubeye TC kimlik ve adres belgesini (ikametgah belgesi veya son 3 ay içerisinde başvuru sahibi adına düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, su ya da ev telefonu faturası da adres olarak kabul edilir) temin ederek başvurmak gerekecektir. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır.

QNB Finansbank 5030 SMS kredi başvurusu bütün GSM operatörlerinden yapılabilmektedir. Başvuru aşamalarında gönderilen SMS ücretleri müşteriler tarafından karşılanmaktadır. SMS ile gönderilen sonuç bir ön onaydır ve esas işlemler QNB Finansbank şubelerince yapılmaktadır. Hatta şubece yapılacak kontrol ve değerlendirmelerde herhangi bir sorun çıkması halinde kredi başvuru işlemi sonlandırılabilecektir. Ayrıca banka şubesi gerek gördüğü hallerde ek belge ya da teminat isteyebilmektedir. Bütün bu konulara dikkat ederek başvuru yapmak yararlı olacaktır.

Benzer içerikler:  Aile İçi Bütçe Yönetimi Nasıl Yapılmalıdır?

Son olarak faiz maliyetinden bahsetmek gerekebilir. Kredi alımında faiz oranı %1,69 olarak belirlenmiştir. 36 aya kadar sunulan vadelerin yanında 284 TL dosya ücreti ve 100 TL tutarındaki diğer ücretler kredi başvurusunda tahsil edilmektedir. Bu şekilde alacağınız kredide yıllık toplam maliyete dikkat ederek kredi almanız sizin faydanıza olacaktır.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*