Faturalı Hat ile Nasıl Kredi Çekilir?

Faturalı Hat ile Nasıl Kredi Çekilir?
Faturalı Hat ile Nasıl Kredi Çekilir?

Hayat bize her gün çeşitli ihtiyaçlar çıkarır. Ama bu ihtiyacımızı karşılamak için aynı miktarda parayı ne yazık ki sunmaz. Bu durumda ise eğer imkânınız varsa kredi kullanmak en mantıklı yol olacaktır. Kredi kullanmak için ise artık bankalardan farklı olarak birçok yöntem gelişmiştir. Bunlardan bir tanesi ise henüz yeni bir sistem olan faturalı hat ile kredi kullanma yöntemidir. Biz sizlere bu yazımızda faturalı hat ile nasıl kredi kullanılır, faturalı hat ile kredi başvurusu nasıl yapılır, faturalı hat ile kredi kullanırken kefil şartı aranıyor mu sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Faturalı Hat ile Kredi Başvurusu

Çeşitli sebeplerle bankalardan kredi kullanmak bazıları için zor olabilir. Özellikle kredi notu düşük olan bireyler bankaların gözünde güvenilmez olduğu için kredi alamazlar. Kredi kullanmak için alternatif bir yol olan faturalı hat ile kredi kullanmak bu durum için bir çare olabilir. Faturalı hatla kredi kullanmak için özellikle Türk Telekom, Turkcell ve ya Vodafone gibi köklü GSM şirketlerinden birinden 6 ay geriye dayanan bir faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Böylece faturalı hat ile 1000-4000 arası ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Herkeseye Kredi

Faturalı hat ile kredi kullanmak için aracı kurumlar bulunmaktadır. Henüz tüm ülkeye yayılmayan firma belli başlı yerlerde faaliyet göstermektedir. Merkezi Ankara’da olan internet yolu ile ulaşabileceğiniz Herkeseye kredi bu hizmeti sunmaktadır. Danışmanlık için firmayı arayabilir ya da internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faturalı Hat İle Kredi Kullanmak İçin Kefil Gerekli Mi?

Faturalı hat ile kredi kullanmak için kefil gerekli değildir. Kullandığınız kredilerin taksitleri aylık tutar olarak faturanıza yansıtıldığı için herhangi bir kefile gerek yoktur.

Benzer içerikler:  Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Sistem güvenliği hakkında da birçok kişi şüpheye düşmektedir. Ancak sistem güvenilirdir. Firma ile yapılan sözleşme dahilinde işlemlerinizi borcunuzu kapatarak tamamlayabilirsiniz.

Söleşme şartlarına uymayan faturalı hat ile kredi kullanan kişi yani borçlu ve krediyi tesis eden firma haklarını yasal yollardan arama hakkına sahiptir. Kredi borcunu ödememenin yaptırımı icradır. Zaten küçük çaplı krediler alındığı için genel olarak ödeme konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır. Faturalı hat ile kredi kullanan kişiler için 12 ay ve 24 ay taksit seçeneği sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*