En Uygun Bayram Kredisi

En Uygun Bayram Kredisi
En Uygun Bayram Kredisi

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Ramazan bayramını geride bırakıp Kurban Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde birçok kişi nakit sıkıntısı yaşamakta. Ülkemizde faaliyet gösteren birçok banka ise bayram kredisi kampanyalarına başladı bile . Sizlere için bu yazımızda bayram kredisi veren bankaları, vade ve faiz koşullarını araştırdık. Yazımızı okuyarak kendinize en uygun bayram kredisi veren bankayı bulabilirsiniz.
Her bankanın farklı faiz oranları ile hazırladığı bayram kredisi seçeneği bu yıl da devam ediyor. Üstelik düşük dosya masrafı ve cazip taksit seçenekleri ile.

Garanti Bankası

Bayram kredisi veren bankalardan biri olan Garanti Bankası bu yıl ihtiyacınız için 12 ay vadeli 5.000 TL kredi seçeneğini müşterilerine ve bayram kredisi almak isteyenlere sunuyor. Faiz oranı ise aylık %1.39. Bu kampanya kapsamında sizden 25 TL ‘de masraf alınmaktadır.

Akbank

Bayram kredisi veren banka seçenekleri içinde yer alan Akbank da ihtiyaç kredisi adı altında bayram kredisi sunmaktadır. Faiz oranlarının yine %1,39 olduğu bayram kredisi 36 ay taksit seçeneği ile ihtiyaç sahiplerini bekliyor. Bu koşullar altında bankanın sunduğu bayram kredisi tutarı ise 15.000 TL ‘dır.

Türkiye İş Bankası

Geleneksel bayram kredisi İş Bankası’ndan devam ediyor. İş Bankası ‘da diğer bankalar gibi 5.000 TL bayram kredisini 12 ay vade ile kredi kullanmak isteyenlere sunmaktadır. Aynı zamanda 25 TL dosya masrafı da alınmaktadır. Böylece aylık ödemeleriniz 462 TL şeklinde ayarlanır.

Ingbank

İhtiyaç kredinin bayram kredisi adı altında ING’de. Eski köye yeni adet sloganın yola çıkan ve cazip faiz oranları ile dikkat çeken banka bu bayramda yanınızda. Bayram kredisi veren bankalar içinde en cazip faiz oranı %0,99 ile burada. Üstelik 15.000 TL için 36 ay vade ile. Ancak kredi için başvuru yaptığınızda 75 TL kadar bir  dosya masrafının olduğunu söylemekte de yarar var.

Benzer içerikler:  Finansbank Süt Hayvancılığı Kredisi

EnPara.com

Bayram kredisi veren banka kategorisinde dosya masrafı almayan tek yer. Üstelik Enpara’da faiz oranı %1,35. Bu bayramda kredi almak için Enpara’yı seçerseniz 10.000 TL ihtiyaç kredinizi 36 ay vade seçeği ile kullanabilirsiniz. Aylık geri ödemelerinizi ise sadece 369 TL.
Bu bayram ihtiyaçlarınız için en uygun krediyi seçmek artık size kaldı. İyi Bayramlar.

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*