En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz)

Gelir Belgesiz Kredi ve Kredi Kartı Nasıl Alırım?

Günümüzde hayatın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen kredi kartları artık en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri haline gelmiş durumdadır. Öyle ki artık bankalar gelir belgesi aramaksızın kredi ve kredi kartı vermeye başlamışlardır. Fakat bu kredi ve kredi kartlarında limitler düşük olmaktadır.

Kredi kartları hayatımızın önemli kısmında yer alan ve artık olmazsa olmaz nitelikleri ile herkesin cebinde yerini sağlamlaştıran manyetik özelliklere sahip, alışveriş ve para çekme işlemlerinde kullanılan bir bankacılık ürünüdür. Bu yüzden anında kredi kartı veren bankalar ilgi odağı haline gelmiştir. Sizlere bu yazımızda anında kredi kartı veren bankalar ile en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Türkiye çapında hemen hemen her mağazada, otellerde, restaurantlarda ve bir çok alanlarda kullanımı sağlanan kredi kartlarının varlığından çok yokluğu insanları zor duruma düşürür hale gelmiştir. Bu yüzden her alanda lazım olan bu bankacılık ürününe sahip olma yollarıda oldukça artmıştır.Peki bu kredi kartına anında sahip olabilecek kanallar hangileri gelin birlikte inceleyelim.

Kolay Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank şubelerinin bazılarında anında kredi kartı hizmeti verilmektedir. Bu hizmetin işleyişi şu şekildedir; öncelikle QNB Finansbank’ın anında kredi kartı başvurusu alan şubesi ziyaret edilir ve kimliğinizle anında sicil bilginiz kontrol edilerek QNB Finansbank Genel Müdürlüğü’ne başvurunuz ulaştırılır.

Eğer olumlu sonuç gelirse 10 dk içinde kredi kartınız basılır ve size teslim edilir. Anında kredi kartı başvurusu yapmak bu kadar kolay.

Aynı işleyiş Kuveyt Türk Bankası içinde geçerlidir.Burada unutulmaması gereken en önemli konu  kredi kartı basım makinası her şubede olmadığından her QNB Finansbank ve her Kuveyttürk şubesinde anında kredi kartı hizmeti verilmeyebilir.

Benzer içerikler:  Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Alınması en kolay kredi kartı veren bankalar ile sırasıyla; QNB Finansbank, Denizbank, Garanti Bankası’nın kartlarıdır.Sonrasında İş Bankası’ndan da maaş bodrolu çalışansanız kredi kartı almanız oldukça kolaydır.

Tüm bu konuların başını Findeks kredi notu tutmaktadır. Kredi notu düşük ise kredi kartı alamayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekme Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde borç para verenler, borç para verilir ve en kolay kredi veren banka hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*