Denizbank Media Markt Kredisi

denizbank media markt kredisi
denizbank media markt kredisi

Media Markt Kredisi Nedir?

Bankacılık sektöründe yaşanan değişmeler büyük perakende mağazalarının müşteriler için yeni düzenlemeler yapmasını ortaya çıkarmıştır. Bu kapsamda Denizbank media markt kredisi müşterilere sunulmaktadır. Türkiye’de elektronik alanında faaliyet gösteren en büyük perakende mağazalar arasında yer alan Media Markt elektronik alışverişlerine getirilen taksit sınırlamasını aşabilmek için yeni bir çalışma başlatmıştır. Bu kapsamda Denizbank ile anlaşarak ihtiyaç kredisi sağlayıp alışveriş imkanı oluşturulacaktır. Siz de Media Markt’tan alışveriş yaparken taksit sorununu aşmak istiyorsanız Denizbank tarafından sunulan Media Markt kredisine başvurabilirsiniz.

Bilindiği gibi son yıllarda kredi kartlarında yaşanan bilinçsiz ve gelişigüzel kullanımdan dolayı yeni düzenlemeler yapılmıştır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar arasında cep telefonlarının kredi kartı ile taksitle alınmasının önüne geçilmiştir. Bu durumda cep telefonu almak isteyenlerin ya peşin alışveriş yapmaları ya da kredi kartına tek çekim yaparak ürün alımı yapmaları sağlandı. Bu durum bazı müşterilerce tepkiyle karşılandı ancak sonuçta alınan karar sert bir şekilde uygulanmaya devam etmiştir ve halen de uygulanmaktadır. Durum böyle olunca büyük elektronik mağazaları ve bankalar yaptıkları çalışmalar sonucunda bazı kredi isimleri ile müşterilerine çözümler sunma yoluna gitmişlerdir. Şimdi Denizbank media markt kredisi ile ilgili detaylara göz atarak konuyu biraz daha netleştirelim.

Denizbank ve Media Markt İşbirliği

Denizbank media markt kredisiMediamarkt’tan Web’de Kredi’ sloganı sunulmaya başlanmıştır. Denizbank web sitesine giriş yaparak üst kısımda bulunan menüden ‘Bankacılık -> Bireysel Bankacılık -> Bireysel Krediler -> Mediamarkt’tan Web’de Kredi’ yolunu izleyerek yeni bir sayfaya geçiş yapılır.

Yukarıda belirtilen yolu izleyerek açılan sayfada TC kimlik ve cep telefon numaranızı girerek devam etmek suretiyle başvuru işlemini başlatabilirsiniz. Bu aşamada cep telefonunuza bir güvenlik kodu gönderilir ve sizden işlem aşamalarında bu güvenlik kodu istenecektir. Bundan dolayı başvuru aşamalarında cep telefonunuzu yanınızda bulundurmanız gerekecektir. Burada belirtilen işlemlerin ardından elektronik cihaz alımında kredi kartlarına getirilen kısıtlamanın önüne geçerek istediğiniz ürünü rahat bir şekilde alabilirsiniz. Bu da Denizbank ve Mediamarkt işbirliği neticesinde yapılan çalışma sonucunda ortaya konmuş olmaktadır.

Benzer içerikler:  Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*