Denizbank Kurtaran Hesap Başvuru Nasıl Yapılır?

denizbank kurtaran hesap basvurusu nasıl yapılır?

Denizbank; nakit sıkıntısı çeken müşterilerine sağladığı Kurtaran Hesap ile artık nakit sıkıntısına son vermeyi hedefliyor. Bir çok özelliği ve avantajı olan Denizbank kurtaran hesap başvuru nasıl yapılır diye merakla sorduğunuzu duyar gibiyim. Kira, faturalar, market giderleri, pazar harcamaları, çocukların okul masrafları derken pek çok kimse zaman zaman para sıkıntısı çekmektedir. Hesapta olmayan ödemeler, ufak tefek derken giderek büyüyen harcamalar nedeniyle para sıkıntısı çekenlerin imdadına Denizbank Kurtaran Hesap yetişiyor. Üstelik bu hesaptan 7 / 24 para çekilebiliyor ve taksit taksit geri ödenebiliyor.

Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri Nelerdir?

Denizbank Kurtaran Hesap, öncelikle bir tür mevduat hesabıdır. Hesabınızda para olmasa dahi kurtaran hesap devreye girer ve anında limitiniz dahilinde para çekerek 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Çektiğiniz parayı ister tek seferde ister kendinizi yormadan taksit taksit geri ödeyebilirsiniz. Kurtaran hesaba tanımladığınız otomatik ödeme talimatlı elektrik, doğalgaz, su ve telefon gibi faturalar, hesabınızda para olmasa dahi gecikmeye girmeksizin ödenir. Böylece ödenememiş faturalardan dolayı sıkıntı yaşamazsınız. Kurtaran hesaptaki limitinizi ,Electron ve Maestro kartın geçerli olduğu her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kurtaran hesabın en önemli özelliklerinden birisi de kullandığınız gün kadar faiz ödemenizdir. Kullanmadığınız zaman ise herhangi bir masraf ya da faiz ödemekle karşı karşıya kalmazsınız. İhtiyacınız halinde kurtaran hesabınızdaki limit kadar tutarı taksitli olarak kullanabilirsiniz. Hatta hesabınızda para olup olmadığına bakılmaksızın kurtaran hesabı devreye alarak taksitli kullanım yapabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank kurtaran hesap başvurusu yapmak isteyenler için birden fazla alternatif başvuru seçeneği sunulmaktadır.  Bunlardan birisi klasik başvuru şekli olan şubeden başvurudur. Herhangi bir Denizbank şubesine bizzat giderek kurtaran hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Bir diğer ve de en yaygın olan kurtaran hesap başvuru yolu ise sms bankacılığıdır. Yani cep telefonunuzdan mesaj yazmaya girip KURTARAN boşluk TC KİMLİK NUMARASI yazıp 3280’e gönderebilirsiniz. Ortalama 5 dakika içerisinde kurtaran hesap başvurunuz ile ilgili cevap cep telefonunuza gelecektir. Başvurunuzun olumlu karşılanması sonucunda tarafınıza iletilecek mesajda kurtaran hesap limitinizi de görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra artık en yakın Denizbank şubesine kimliğiniz ve yerleşim yerinizi gösteren herhangi bir belge (üzerinde adresinizin yazılı olduğu herhangi bir güncel fatura ya da ikametgah belgesi) ile başvurmanız yeterli olacaktır.

Benzer içerikler:  Kredi Skoru Öğrenme

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*