Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

Bu yazımızda sizlere Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu nasıl yapılır konusunda bilgi verilecektir. Denizbank ‘Cebimde Kredi’ hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınız için kredi olanakları sunmaktadır. ‘Cebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel!’ sloganı ile sunulan bu krediye cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e gönderdikten 5 dakika sonra kredi cevabı cebinize gönderilmektedir. Başvuru onaylanır onaylanmaz nüfus cüzdanınız ile size en yakın şubeye giderek kredinizi kullanabileceksiniz.

Denizbank SMS Kredisi Özellikler

Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu kapsamında sunulan kredi özelliklerinden bahsedelim. Cebimde Kredi ile 55.000 TL tutarında ve 36 aya kadar sunulan vadeler bulunmaktadır. Bu arada kredi kullanımında herhangi bir evrak ya da kefil bulunmamaktadır. Görüldüğü gibi Denizbank oldukça cazip olanaklarla kredi imkanı sunmaktadır.

Cebimde Kredi Başvuru İşlemleri

Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına KREDİM yazıp TC kimlik numaranızı da ekliyorsunuz ve 3280’e yolluyorsunuz. Başvuru sonucunuz 5 dakika süre zarfında tarafınıza kısa mesaj olarak iletilmektedir. Başvurunun olumlu olması durumunda bankanın size sunduğu kredi limiti ve vade olanakları cevap olarak gönderilmektedir. Bu aşamaları sorunsuz bir şekilde geçtikten sonra yapmanız gereken tek şey size en yakın Denizbank şubesine gitmek olacaktır.

Cebimde Kredi için 1. adımı geçtikten sonra banka şubesine giderken nüfus cüzdanınız ve fotokopisini de yanınıza almayı unutmayın. Denizbank onaylanan kredi kullanımı için son kararı verme, kefil ya da ek belge isteme ve faiz oranını değiştirme gibi haklarınızı saklı tutmaktadır. Bundan dolayı kredi onayı sonucu bu tarz işlemlerle karşılaşabileceğinizi de göz önüne almanız faydalı olacaktır.

Benzer içerikler:  Pazar Günü Çalışan Bankalar

Cebimde Kredi Faiz Oranları

Cebimde Kredi’de faiz oranları vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 10.000 TL’lik bir kredi başvurusunda vadelerin 12, 24, ya da 36 ay olması durumlarında yine sırasıyla %1,63, %1,73 ve %1,83 oranlarına sahip olacaktır. Tabi ki sizin bu aşamada dikkat etmeniz gereken nokta yıllık toplam maliyet tutarlarıdır. Yıllık maliyet tutarlarının durumuna ve kendi mali durumunuza göre başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yararlı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*