Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

akbank sms kredi basvurusu

Akbank ile anında kredi almak artık çok kolay ! Yapmanız gereken sadece telefonunuzdan bir SMS göndermek. Türkiye’nin en uygun faiz oranları ile kredi veren bankası olan Akbank ile sizde tanışarak artık tüm ihtiyaçlarınızı uygun krediler ile giderebilirsiniz. Akbank Bireysel ve Ticari krediler için artık banka sıralarında beklemenize, saatlerce zaman kaybetmenize gerek yok! Nerede olursanız olun sadece bir SMS ile artık kredinizin başvurusunu ve tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank aracılığı ile ihtiyaç kredilerinde geçerli olan SMS ile başvuru işlemlerinde hangi kuruma ( Turkcell, Vodafone, Avea ) ait olursanız olun sadece bir sms ücreti karşılığı bu mesajı göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Kredi yazarak boşluk bırakın,
  • Vatandaşlık Numaranızı yazın,
  • 4425’e gönderin.

SMS Kredi I 4425 ile yapılan başvurular yanlızca İhtiyaç Kredisi için geçerlidir. SMS Kredi ile başvuruda bulunabileceğiniz maksimum kredi tutarı 20.000.TL, maksimum vade ise 36 aydır. 20.000 TL’nin üzerindeki kredi talepleriniz için başvurunuzu Akbank Şubeleri’nden yapabilirsiniz.

GSM operatörünüz Vodafone veya Avea ise, kredi başvuru SMS’ini 0532 750 25 25’e göndermeniz gerekmektedir.

Sms ile Akbank kredi başvurusu yapmak için; Cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz ve KREDİ TC KİMLİK NUMARASInı aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 4425‘e mesaj atıyorsunuz.Örnek Akbank SMS ile Kredi Başvurusu : KREDİ 11111111111

Bir önceki yazımız olan Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 SMS Kredi, Cebimde Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer içerikler:  Akbank Kredi Başvurusu 2017

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*