Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

AKBANK’TAN KREDİ KARTI MI ALMAK İSTİYORSUNUZ…

Akbank’tan kredi kartı almak için birkaç seçeneğiniz var. Bunlardan ilki klasik yöntem. Herhangi bir Akbank şubesine gidip bir başvuru formu alarak istenen bilgileri doldurup bankaya teslim ederek sonucun size bildirilmesini beklemek. Diğer bir seçenek Akbank’ın internet sitesine girip daha kolay bir başvuru yapmak. Bu seçenek için yapmanız gerekenler adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, TC kimlik numaranız, başvurmak istediğiniz kart ( Axess, Wings, Free ) lardan birini seçmek, sitede size verilecek olan güvenlik doğrulama kodunu da girmek. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra kredi kartı başvuru formunuzu göndermek ve sonrasında bankadan gelecek olan telefonu beklemek. Bir başka seçeneğiniz daha var. Bu seçeneğiniz ise Akbank’ı 444 25 25 numaralı telefondan aradıktan sonra 4ü tuşlayıp size yardımcı olacak müşteri temsilcisiyle görüşmeniz yeterli.

Size uygun olan seçenekle başvurunuzu yaptıktan ve başvurunuzun kabulünden sonra kartınız adresinize teslim edilecektir.

Gelelim Akbank’ın kredi kartınızla size vaad ettiklerine. Yaptığınız alışveriş sayesinde chip-paralar, aldığınız uçak biletleri ile de mil puanlar kazanabilirsiniz. Her bir chip-paranın 1 Türk Lirası’na eşit olduğunu da hatırlatmak isteriz. Ayrıca biriktirdiğiniz mil puanlar sayesinde yeni bir uçak bileti satın alabilirsiniz. Akbank kredi kartınız anlaşmalı iş yerlerinde size 9 aya kadar taksit imkanı sağlarken tek çekim seçeneği uyguladığınız alışverişlerinizde ise bankanızı arayarak bu alışverişi taksitlendirebilirsiniz. Kartınızı iyi günlerde kullanın…

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Ekstresi Nedir? başlıklı makalemizde Kredi Kartı Ekstresi ve Kredi Kartı Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer içerikler:  TEB Kredi Kartı Başvurusu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*