Akbank Kredi Başvurusu 2017

Akbank Kredileri

Yazımızın konusu Akbank kredi başvurusu 2017 olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda vereceğimiz bilgilerle Akbank tarafından sunulan kredilerin başvuru işlemleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Son yıllarda yaptığı atılımlarla bankacılık sektöründe önemli mesafeler kat eden Akbank, yeni yılda da müşterilerini düşünmeye devam ediyor. Özellikle internet üzerinden sağladığı başvuru olanakları ile müşterilerinin kolay, hızlı ve pratik bir şekilde işlem yapmasına olanak sağlamaktadır. İsterseniz Akbank kredi başvurusu nerelerden ve nasıl yapılmaktadır incelemeye başlayalım.

Akbank kredi başvurusu 2017 yılında da kendisinden söz ettireceğe benziyor. Akbank resmi web sitesinden yapılacak olan başvuru işlemleri ile beklemeden anında kredi başvurusu yapabilmek mümkündür. Bunun için Akbank’ın web sayfasına giriş yaparak ana sayfada bulunan ‘İhtiyaç Kredisi Hesaplama’ alanındaki ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak kredi başvuru sayfasına geçiş yapılır. Bu sayfa diğer sayfadan ayrı olarak direk olarak kredi başvuru işlemlerinin yapılabildiği alanları içerir. Burada yer alan özellikler ile herhangi bir Akbank şubesine gitmeye gerek kalmadan hemen başvuru yapılabilmektedir.

Kredi Başvurusu Detay

Akbank kredi başvurusu 2017 yazımız kapsamında Akbank web sayfasından ilgili başvurusu kısmına geçiş yaptıktan sonra başvuru sahibinin TC kimlik numarası ve cep telefon numarası girilerek ‘Hemen Başvur’ butonu tıklanır. Ardından kredi onayı alınarak kredi kullanım tercihi yapılır. Bu işlemlerin sonucunda kredi anında hesaba aktarılacaktır. Burada dikkat çekilmesi gereken önemli bir detay şudur, kredi onay süreci bitince paranın anında hesabınızda olabilmesi için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Aksi halde krediyi alabilmek için size en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekecektir.

Aynı şekilde 15.000 TL ve üzeri kredi başvurularında yine şubeye gitmek gerekmektedir. Bu gibi özel durumlar dışında ‘Akbank Direkt Kredi’ kullanarak şubeye gitmeye gerek kalmadan anında kredi kullanabilmek için hemen Akbank web sitesine girip kredi başvurunuzu yapın ve aynı zamanda ne kadar kredi kullanabileceğinizi de öğrenin. Bu kredi ile halen bir Akbank müşterisi iseniz onaylanan kredi anında hesabınıza yatar ve hemen kullanmaya başlarsınız. Böylece şube şube gezmeye gerek olmadan 15.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanına sahipsiniz.

Benzer içerikler:  Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*