Akbank Günlük Para Çekme Limiti

akbank Günlük Para Çekme Limiti
akbank Günlük Para Çekme Limiti

Günlük alışverişlerde artık her ne kadar nakit kullanılmasa da zaman zaman nakit kullanımı olan alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. Bu sebeple günlük para çekme limiti ve bankaların günlük para çekme limitleri hakkında birçok kişi bilgi sahibi olmak istemektedir. Biz de sizlere bu yazımızda Akbank günlük para çekme limiti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Akbank günlük nakit çekimi yapmak için ATM kullanımı sırasında iki seçenek sunulmaktadır. Kartlı ve kartsız işlem sırasında Akbank günlük para çekme limiti değişiklik göstermektedir. Kartlı işlemler ile günlük para çekme limiti artarken kartsız işlemlerde limit düşmektedir. Akbank günlük para çekme limiti kartla yapılan işlemlerde 1000 TL olmaktadır. Günlük para çekme limitinin aşılması halinde ise belli bir komisyon ücreti ödenmektedir.

ATM aracılığı ile yapılan işlemlerde kartsız ödemeler ve işlemler esnasında yapacağınız işlemlerde belli bir nakit limiti vardır. Para yatırma işlemlerinde günlük limit 20.000 TL ‘dır.

Akbank ile işlem yaparken ATM başında şifrenizi kimse ile paylaşmayınız. Zira bu durum güvenliğiniz için yüksek önem arz etmektedir. Günümüzde birçok kişi yardımsever olduğuna inandığı kişiler tarafından şifreleri alınarak dolandırılmaktadır.

Akbank günlük para çekme limiti aşıldığı takdirde alınan komisyon ücreti , emekli maaşını Akbank aracılığı ile alan müşterilerden alınmamaktadır.

Akbank günlük para çekme limiti bazı durumlarda arttırılabilir. Peki Akbank günlük para çekme limiti nasıl arttırılır?

Akbank Günlük Para Çekme Limiti

Akbank günlük para çekme limiti aşıldığı zaman  her belli tutar için ek olarak 10 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Akbank günlük para çekme limitini arttırmanın en iyi yolu banka ile irtibata geçmektir. Aksi halde tahsis ücreti ödemek zorunda kalacağınızı unutmayınız. Bir başka yol ise çok yüklü çekim yapmak istediğiniz zaman  ATM aracılığı ile değil direkt banka şubesi ile nakit çekimi yapmaktır.

Benzer içerikler:  YapıKredi Evlilik Kredisi

Akbank direkt bankacılık sistemi ile de birçok işleminizi yerine getirebilirsiniz. Birçok işlemi yapabileceğiniz direkt bankacılık sistemi birçok banka uygulamasına oranla birçok yenilik içermektedir. Özellikle son dönemlerde taksit erteleme özelliği ile  Akbank kullanıcılarına büyük ayrıcalık sağlayan uygulama kullanıcıları haricinde bulunan kişilerin dikkatini çekerek de müşteri ağını genişletmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Döviz Bozan ATM ve Bankaların Listesi başlıklı makalemizde atm, banka ve döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*