Acil Kredi Veren Bankalar

Acil Kredi Veren Bankalar

Acil kredi veren bankalar ile nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilir ve ekonomik anlamda hayatınızı sürdürebilirsiniz. Acil nakit ihtiyacında kredi veren bankaların özellikle şubesiz bankacılık hizmetleri veren Finansbank, Akbank ve Garanti bankasında daha yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Bu şubesiz bankacılık hizmeti ile şubeye gitmeden acil kredi veren bankaların spesifik hizmetlerine bir göz atalım.

En Para Acil Kredi

Enpara acil kredi veren bankaların başında gelmektedir. Öncelikle en para şubesiz bankacığı hizmetlerine cep telefonundan veya internet üzerinden başvurmalısınız. Başvurunuz sonrası hesabınız açılacak ve sözleşmeler bir banka grevlisi aracılığı ile sizlere ulaştırılacaktır. Sizlere gelen belgeleri imzalayarak kendi en para şubesiz bankacılık hesabınızı açmış olacaksınız. Enpara hesabınızda acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz yaklaşık 1 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır. Banka kredi puanınıza yüksek ise hemen olumlu bir sonuç alacaksınız. Olumlu sonuç sonrası kredi miktarınızı 1 dakika içine mevduatsız enpara hesabınıza aktarmak mümkündür. İnternet bankacılığı üzerinden eğer banka kredi puanınız yüksek ise enpara acil krediye sahip olmanız sadece 5 dakikadır. 5 dakikada acil kredi veren banaklar kategorisinde ki enpara şubesiz bankacılık ile nakit ihtiyacınız karşılanacaktır.

Akbank Anında Kredi

Akbank anında kredi yeni geliştirdiği anında kredi hizmetleri ile hem kendi müşterilerine hem de diğer banka müşterilerine kolayca kredi vermektedir. Eğer akbank müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Evrak sözleşme ve yazışma gibi uzatan şartların olmadığı anında kredi de çekmek istediğiniz tutar 2 dakikada onaylanmakta ve bir ak banka hesabınıza aktarılmaktadır. Eğer Akbank müşterisi değil iseniz öncelikle internet üzerinden başvuru yapıp Akbank hesabı açmalı ve anında krediye başvurmalısınız.

Benzer içerikler:  KKB Puanı nedir?

Nuvocard Kredi

Nuvo şubesiz bankacılık yapı kredi bankası tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Sizde bir nuvocard sahibi iseniz 5 dakikada nuvo hesabınızdan kredi başvurunda bulunabilir ve çekmek istediğiniz tutarın onaylanması halinde evrak ve sözleşme işler olmadan parayı yapı kredi hesaplarınızdan birine atabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Acil Kredi

Sahip olduğunuz tüm kredi kartları ile acil kredi çekebilirsiniz. Nakit avans olarak ta düşündüğünüz kredileri acil kredi veren bankalar kategorisinde tüm banka kredi kartları ile ister AVM’ den isterseniz internet bankacılığından 5000 TL’ ye kadar 12 ay vade ile çekmeniz mümkündür.

Acil Kredi Veren Banka

Acil kredi veren banka hizmetlerinde şube bankacılığı veya internet şube bankacılığı yapan Vakıfbank, deniz bank, Şekerbank ve Garanti bankasından kredi çekmek te hem kolay hem de ekonomiktir. Kredi başvurunuz sonrası sizden bazı bordro, ikametgah gibi belgeler istenecektir. Söz konusu istenilen belgeleri bankaya 1 gün içerisinde teslim etmelisiniz. Böylelikle 48 – 72 saat arasında çekmek istediğiniz kredi tutarı banka hesabınıza aktarılacaktır. Bu acil kredi veren bankalar diğer şubesiz bankacılık işlemlerine göre yavaştır.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) başlıklı makalemizde anında kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren bankalar ve hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*